عاشقانه نویس نسل ما رفت

اولین کتاب عاشقانه ای که خواندم مال او بود به خاطر همین حالا و با وجودی که دیگه از رمان های زنانه و به قولی دختر دبیرستانی ها بدم می آد ولی نمی تونم باز هم از کنار کتابی که نام او به عنوان نویسنده اش نوشته شده  بی تفاوت بگذرم .آدم ها و عشق هایی که خلق می کرد هر چند خیلی آرمان گرایانه بود ولی حرف اول رو پاکی میزد پاکی آدم ها و عشق هاشون .اولین کتابی که ازش خوندم "بازگشت به خوشبختی "بود که مثل یه کتاب ممنوعه که جلدش روزنامه پیچ شده بود دست به دست توی مدرسه چرخیده بود و رسیده بود به من و من کتاب رو قورت دادم !!هنوزم که هنوزه دوست دارم بخونمش .وبهترین کتابش "پنجره"

 "  

/ 15 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خواسگار

سلام خوبی گلم من دارم میام خاسگاریت فقط ادرسو گم کردم نمی دونم چیکار کنم..................

علی

سلام دوست خوبم یه رمان به نام یک قدم تا عشق تو وبلاگمه بخون دوس دارم نظرتو بدونم پیشاپیش از حضورتون ممنونم

ستاره

چقدر با "پنجره" گریه کردم ... هنوز هم یادم میاد ضربان قلبم میره بالا ...

مریم

من کتاب بامداد خمارشو خوندم و خیلی هم دوست داشتم . البته کتابی هم که از زبون پسره نوشته بود رو هم خوندم ولی اسمش یادم نیست . خدا رحمتش کنه ....شب جمعه ای یادش کردم

خاک بر سرم، نویسنده بامداد خمار فتانه حاج سید جوادیه نه فهیمه رحیمی! ولی افتخار من اینه که هیچ کدوم از کتاباشو حتی تحت تاثیر دوستام تو دوره راهنمایی نخوندم.

.....

روحش شاد باشه خوشحالم كه گذرم به اينجا افتاد

يلدا

سلام دخي جون خوبي عزيزم ... از وب فرزانه جون باهات آشنا شدم ... خيلي از پستت رو هم خوندم مياي باهم دوست بشيم [گل][قلب][خجالت]

حسن

یدونه هم از کتاباشو نخوندم! اصلا از رمان های عشقی خوشم نمیومد من تو دوره ی نوجوونیم کتابای علمی تخیلی میخوندم رمان های آسیموف رو همشونو خوندم! رمان های مایکل کرایتون رو همشونو خوندم! فک کنم رمان های خانوم رحیمی رو بیشتر دخترا میخوندن تا پسرا !!!!

حسن

رمان های پلیسی هم خوندم! همه کتابای آگاتا کریستی که تو ایران چاپ شده رو خوندم! کتاب های آسیموف هم خیلی هاشون پلیسی ان فقط تم علمی تخیلی دارن و تو آینده اتفاق میوفتن! مثلا داستان "غار های پولادی" در باره کشته شدن یک رباته که یه کاراگاه پلیس به نام الیجاه بیلی به تحقیق در این باره میپردازه تا قاتل رو که هم میتونه از بین انسان ها و هم از بین ربات ها باشه پیدا کنه! اگه ربات و سفر های فضایی رو ازین داستان حذف کنی میشه یه چیزی مثل داستان قتل در آشیانه کلاغ آگاتا کریستی!