خیریه وبلاگی

این مدت که درگیر تهیه جهیزیه بودم خداراشکر کردم بابت اینکه خودم شاغلم و می تونم باری از دوش پدر و مادرم بردارم برای جهیزیه .جهیزیه من تکمیله ولی ...

دختری هست توی آشنایان که همزمان با من عقد کرده و چند وقت دیگه عروسیشه . هربار که دیدمش اصلا حال و روزش به عقد کرده ها نمی خورده ،بیشتر مواقع غمگین و ناراحت .بعدها متوجه شدم فکر و ذکر دخترک توی این مدت خریدن جهیزیه است پدرش کارگره و با حقوق پایه کار -700هزار تومن - تا جایی که می دونم خیلی از وسایل هاش رو قسطی برداشته و حالا به قول خودش توی پرداخت همون قسط ها مونده چه برسه به خریدن وسیله جدید .

دلم می خواست یه جوری بهش کمک کنم .با خودم فکر کردم که من یک سری دوست ندیده دارم که شاید بتونیم باهم یه خیریه وبلاگی راه بندازیم .اینه که تصمیم گرفتم با شماها مطرحش کنم گفتم شاید به اعتبار 4سال وبلاگ نویسی و شناختی که از من دارین بتونین هر کدوم یه مبلغی رو به این خانم کمک کنید .هر چند بازهم بهتون حق میدم که توی این دنیای مجازی بهم اعتماد نداشته باشین . این خانم تاکید داره که این مبلغ رو بذارین به حساب قرض .گفته که حتما از طریق من و این وبلاگ این مبالغ رو بهتون پس میده .

مبلغی که این خانم نیاز داره 5میلیونه ولی مبلغ کمکی شما می تونه فقط یه 5هزار تومنی باشه .هر کسی دوست داشت کمک کنه توی کامنت خصوصی بگه تا شماره کارت بهش بدم .

*کامنت ها تایید شده گول این صفر کنار نظرات رو نخورید!

خیلی از دوستان شماره کارت ازم خواستن و من براشون فرستادم ولی خبری از واریز پول نشده ،متاسفانه مبلغی که جمع شده برای مشکل دوستمون کافی نیست .کسی از شماها توی تهران خیریه ای سراغ نداره که این دوستمون بهش مراجعه کنه ؟

 

 

/ 13 نظر / 66 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

راستی من اون مریمی که براش تو وبلاگش کامنت گذاشتی نیستما، یکی دیگه ام :)

مریم گلی

نَخَسته! خیره گذاشتی و نمیای سر بزنی؟! خو اینجوری یکی هم بخواد کمک کنه که دیگه میره پیداش نمیشه

مریم گلی

ای وای ببخشید من گول صفر رو خورده بودم

فاطمه گلی

سلام گلبهار جونی من تو پست فراخوان عمومی یه پست خصوصی گذاشتم ولی انگاری به دستت نرسیده خبری نشد آخه!! برا همه پستای خصوصی یه دونه رمز داری؟!میشه منم داشته باشمش؟! منتها اگه میشه ایمیل نکن به شماره ام که تو همون پست گذاشتم بفرست تو واتساپ!!! ببخشید که دستور میدم ممنون بابت همدردیی که از طریق نوشته هات والبته ناخواسته شاید با ما میکنی..... [گل][گل]

پرنده ی گولو

سلام شماره کارت میخواستم گلبهار عزیز

ساناز

گلبهار جان به منم شماره را میل کن فقی لطفا به این خانم بگو همه این افراد رو از دعای خیر فراموش نکند

ریحانه

سلام اگه اشکال نداره من به این شماره حساب پول واریز کنم این شماره حسابه 0107093758003بانک ملی به نام خانم مردانه

Ella

برای من شماره کارت رو نفرستادی گلبهار جون

حمید

سلام خوبید میشه بپرسم شما کدوم شهر هستین ؟؟؟ الیگودرز؟؟؟؟

my name is nobody

سلام اینهم یک نمونه از مشکلات "کارگران" عزیر. در حوالی میدان خرسان چند خیر وجود دارد ولی نام و نشان آنها فراموش شده است! در صورتی که نام و ادرس آنها را یافتم حتما اطلاع می دهم.