مرگ چیز خوبیه !

گفته بودم که این روزها برام کش می ان و تموم نمیشن .دلم این روزها گم و گور شدن رو می خواد .دلم می خواد یه نیروی عظیم داشتم تا با پای پیاده دنیا را می گشتم .همه چیزهایی که این روزها وارد زندگیم شده رو می ذاشتم همینجا و می رفتم یه جایی خودم رو گم و گور می کردم .

راستی مرگ هم چیز خوبیه ها !

وقتی همه تلاشت رو می کنی که یه سهم کوچیک از این دنیا داشته باشی ،وقتی به هر چیز دست دراز می کنی تا بدستش بیاری مثل یه حباب جلوی چشمات می ترکه مرگ نعمت بزرگیه !

به نظرتون عشق واقعیت داره یا توهم ما آدمهاست .وقتی کسی وارد زندگیت میشه که تو در قلبت رو براش باز می کنی ،وقتی از دوست داشتنت میگه میشه باورش کرد ؟

کاش سنگ بودم بی هیچ احساس !!

+ماجرای این روزهای زندگیم رو توی پست بعد می نویسم البته رمز دار .

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حس مشترک

نه مرگ خوبه نه زندگی باید با هردو کنار اومد گلبهار عزیز به امید مرگی خوش بعد از یک زندگی خوش! شماکه زندگی میبافی بذار آخر سالی غصه هارو فراموش کنیم غمناک نبافیم دیگه.میگه: نوبهار است درآن کوش که خوشدل باشی که بسی گــل بدمد بـاز و تـو در گل باشی . یا محول الاحوال..کاری کن خودت امسال..گلبهار بشه خوشحال! (خوبه شاعر نشدم)

ماری

سلام عزیزم عیدت مبارک...چی شده دختر من همیشه از حرفات انرژی میگرفتم چرا انقدر ناراحتی؟؟؟[ناراحت]

هیوا

اوه قضیه جالب شد! پستای رمز دارو دوس دارم [عینک] میشه ب منم بدی رمزشو[خجالت]

زهرا

مرگ آرزوی من است....

ماه منیر

سلام گلی جون ... سال نو مبارک اینقدر بی تابی نکن، این روزا هم با همه سختی هاش می گذره منم تجربش کردم اما واقعیت اینه که بعضی چیزا تعیین شده ست و ما باید قبول کنیم. خدا به هر کس به اندازه توانش سختی میده یعنی قول داده که گرفتاری به آدم نده که تحملش رو نداشته باشه پس مقصر خودتی که زیادی تاب و تحمل داری ...... شوخی کردم به امید خدا مشکلاتت خیلی زود حل میشه ی کم دیگه تحمل کن. راستی رمز دار ننویس من که رمز ندارم

alma

خیلی وقتا این احساس رو داشتم...احساس اینکه برم بشینم توی یه بیابون...نه صدایی نه حرفی نه کسی.... امیدوارم حالت خوب بشه... اگه آدم مناسبی باشه چرا که نه ولی من تجربش نکردم متاسفانه، بیشتر درگیر عشق یک طرفه شدم

پشه

چطوری دختر؟ چطوری پشه فدات شه الهی؟[ناراحت]

لیلا

راستی سال نوت انقدی که تا نداره مبارک برای منم دعا کن دخی