گاهی خدا هم باید بخنده

من مطمئنم خدا از اینکه من را آفریده خیلی خوشحال هست و به خودش افتخار می کند .اصلا شان نزول "فتبارک الله احسن الخالقین "شاید برای وقتی ست که خدا من را آفرید !!

نه اینکه بنده خوبی هستم نه ولی همین که هر چند وقت یکبار موجبات خنده و شادی خدارا فراهم می آورم خیلی خوب است .

مثلا یک شب بعد از نماز صبح دلت از همه عالم و آدم و حرفهاو کارهای مفتشان گرفته باشد جوری که گریه امانت ندهد و بنشینی سر سجاده و بخواهی مثلا اعتصاب کنی .صاف توی چشمهای خدا نگاه کنی و با پررویی بگویی از الان تا طلوع خورشید من اینجا میشینم به ذکر گفتن ولی تو باید همین امروز جواب من رو بدی، من نمی دونم چه جوری ولی باید بهم جواب بدی  !!

ده دقیقه ای که بگذرد کم کم بفهمی که چه سنگ بزرگی برداشته ای و اصلا یادت نیست که تا طلوع خورشید 2ساعت مانده و امروز شنبه است و باید بروی سرکار و ایضا نباید سرکار چرت بزنی و ...

اینطور می شود که آروم و بی سرو صدا سجاده را می گذاری کنار و می روی توی رختخوابت و می گویی :خدایا یادم نبود امروز شنبه است ،یه روز جمعه اعتصاب می کنم که بعدش بتونم بخوابم !!

چقدر خدا از دست من خندیده باشد خوب است ؟!

/ 18 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ستاره

لايك

خدا

گلبهار دل و روده م رو کندی از بس بِهِت خندیدم[قهقهه] + گول خوردی آی گول خوردی...من پشه ام... پشه[شیطان]

پشه

این رو جدّی گفتی گلبهار؟ یا شوخی کردی؟[تعجب] خاک به سرم خواستم یه چرتی بگم بخندیم [ناراحت] ببخش

نادر

خدا شفا دهنده ست.

alma

خدا دوستت داره و حتما به این اعتصابات جواب میده[چشمک] البته قبلش یه دل سیر میخنده بهت[نیشخند] راستش من الان در حال قهر کردنم ، گاهی باهاش قهر میکنم و اون موجبات آشتی رو خودش فراهم میکنه[خجالت]

عسل

وای خیلی خندیدم مرسی گلبهار :))))))))

حس باران

این اعتصاب رو میتونی واسه شبهای قدر بذاری[قلب]

بهار

ه جالب بود یاد خودم افتادم با انواع و اقسام اعتصاب های بی سر و تهم!!! [لبخند]

مصطفی

[نیشخند]