روز دختر

هی توی گوش ما خوانده اند که زن کالا نیست و نباید به زن نگاه جنسیتی بشود ،ولی توی تقویم هایمان زن ها را به دوقسمت تقسیم کرده اند ، روز زن و روز دختر ..می شود بپرسم با کدام معیار این دو تا را از هم جدا کرده اید ؟!

اصلا چه نیازی به این تقسیم بندی بود ؟

چرا مردها را دسته بندی نکرده اید ؟ روز مرد ، روز پسر !!

اگر منظور از دختر بودن ، رابطه با پدر و مادر و دختر خانواده بودن است ، خب پسرها هم پسر خانواده اند ،یک روز از سال را هم به نام آنها بزنید لطفا !

مگر جز این است که خط کش شما برای این تقسیم بندی جنسی بوده است ؟!

/ 9 نظر / 20 بازدید
جواد برادران

دوست عزیز. تقاضای شما مبنی بر تبادل لینک با وبلاگ پدیده پذیرفته شد. برای تکمیل تبادل لینک ما را با نام خبرگزاری پدیده لینک کنید.

نادر

روزتون مبارکه پس[چشمک]

مائده

آخ گفتی. به نظر من هم ارزشی که عرف ما برای بکارت قائله یکی از زن ستیزانه ترین وجوه فرهنگمونه.

باز هم سمیرا

[دست]واقعاااااااا

امير

بد نيست كه دو بار در سال هديه ميگيرين!!! بده؟[فرشته]

بهار

من با مائده موافقم فرق دختر و زن فقط یه چیزه تازه اعلام میکنن هدفشون از این تقسیم بندی فقط اینه که ارزش دخترها رو بالاتر ببرن و نشون بدن تو جامعه احترام دارن.

مهدی

بده دو بار عزیز میشین.حداقل بهونه کادو گرفتن رو براتون رو جور کردن که.این پستت رو الا حال نکردم.ازون قرقر زدن ها بود.که در حالتی میشه ایراد ازش گرفت .چه 1 روز باشه چه دو یاسه روز

hm

بیا حالا طلبکار هم شدن! روز زن که متعلق به همه شما خانمهای محترم اعم از مجرد و متاهله. روز دختر مناسبت دیگریست ویژه دخترها. تازه مگه فقط همین دوروزه؟! مردان بیچاره که باید هرروز دست به سینه خانم باشن. حالا مرد اگر خیلی برای خانم عزیز باشه میتونه روزمرد یه جفت جوراب از خانم هدیه بگیره البته به شرطی که روز زن حداقل یک سرویس طلا و جواهر خوب برای خانم خریده باشه . با تبریک به دختران گل بهاری[گل]

ریحانه

بخاطر اینکه حضرت معصومه هیچ وقت ازدواج نکردن و دختر بودن این روز رو روز دختر نامیدند که الگویی برای همه ی دختر ها باشند