ختم زیارت عاشورا

"آیت الله حق شناس:شما چهل روز زیارت عاشورا بخوانید اگر از خدا حاجتتان را نگرفتید، بیایید که من برای شما حاجتتان را از خدا می‎گیرم و من ضامن آن هستم .

سال‎های اول طلبگی‎ام بود، تازه با آیت الله حق شناس آشنا شده بودم . چه جلسات با صفایی بود . خانه محقر استاد در آن جمع قلیل چه صفایی داشت . تازه ایشان به محل ما آمده بودند و هنوز در محل شناخته شده نبودند و حتی شاگردان ایشان هم از محل جدید زندگی ایشان مطلع نبودند. ماه رمضان بود و به واسطه یکی از اساتیدمان که از شاگردان ایشان بود و بعدها مدیریت مدرسه امین‎الدوله را عهده‎دار شد، خدمت معظم له شرفیاب می‎شدیم .
حدود سیزده چهارده نفر بیشتر نبودیم. نماز را پشت سر آقا می‎خواندیم که جای شما خالی اما همه اینها آن چیزی نیست که می‎خواهم بگویم .
آنچه می‎خواهم بگویم مهمترین یادگار زندگی من از درک محضر ایشان است که در این مختصر به اطلاع شما عزیزان می‎رسانم و آن در باب ختم زیارت عاشوراست .

ایشان می‎فرمودند:
شما چهل روز زیارت عاشورا بخوانید و در آن چهل روز مراقبت شدید نفس را عهده‎دار باشید؛ هر حاجتی که از خدا بخواهید به شما داده می‎شود و اگر از خدا حاجتتان را نگرفتید، بیایید که من برای شما حاجتتان را از خدا می‎گیرم و من ضامن آن هستم ."

/ 5 نظر / 6 بازدید
نادر

ضمن عرض شادباش به مناسبت میلاد پیامبر اکرم صل الله علیه و آله و سلم و ولادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام ، خاسم کار معنوی شما رو به نوعی یه کار نو و بسیار تحسین برانگیز است هم تبریک بگم و اینکه

سمانه

دخی جان من2روی نبودم از کی شروع میشه؟

مژگان

من چند دوره 40روزه برداشتم وخواندم دریغ از حاجت

مژگان

دخی جون الانم دور جدید زیارت عاشورا برداشتم بعد نماز صبح میخونم نذر خانم ام البنین(س) امروز روز 8 بودخیلی میگن این خانم خیلی حاجت میده انشاالله حاجت روا بشمپیشنهدمیکنم همه یه چیزی نذراین خانم کنندانشاالله حاجت بگیرند