که در طریقت ما کافریست رنجیدن !

چند روز پیش من و خدا باهم حرفمان شد و حسابی گیس و گیس کشی راه انداختیم و حتی کار به قهرم باهات و دیگه باهات حرف نمی زنم و تو منو دوست نداری و این لوس بازی های بندگانه !! (بر وزن بچگانه )رسید .

طبق معمول من کوتاه آمدم !...عجب خدای لوسی دارم من !! ..اهل منت کشی و این حرفها هم نیست قربونش برم .

امروز تلافی کرد ،کارم رو که قرار بود از دست بدم دوباره بهم داد .بهم فهموند که هر چی دارم از اونه و اگه هم تا حالا چیزی رو خواستم و بهم نداده خب ...خداست ..دلش نخواسته !

از قدیم گفتن بنده با خدا قهر کند شیطان باور کند !!*

*از قدیم نگفتن خودم گفتم !

/ 9 نظر / 27 بازدید
پشه

اه اه اه چه لوس بازی[نیشخند]

بهار

منم قهر میکنم ولی خدا منو قد سوکسم حساب نمیاره

نادر

شما کلاً تو این بلاگ با شوهر ذلیل مرده و آفریده ش ، بگی نگی یک کم....!!! دیگه نگم بهتره!!![زبان]

پشه

من هم الان تو قهرم، دیگه هم آشتی نمیکنم تا اینکه بیاد بگه پشه منو ببخش[زبان] بعد هم یه لُپ لُپ بهم بده وقتی بازش میکنم یه ناخن گیر و یه کلیپس و یه شوهر مهربون توش باشه[نیشخند]

رحیم

سلام وبتون زیباست دوسداشتی به من هم سر بزن مرسی

پشه

نکتۀ مهمتر از کلیپس و ناخن گیر اینه که شوهره از توی لُپ لُپ درمیاد،چرا توجه نمی نمویی؟[نیشخند]

ضحی

گلبهار یه چیزی بگم بهت... به ختم سوره اعتقاد داری؟؟ من که زیاد در بند این نوع ختم ها نبودم و فکر میکردم اگرقراراست خدا چیزی به آدم بدهد خودش میدهد...اما... تا اینکه یکی ازدوستای صمیمی ام حاجتی داشت که خیلی سخت بود به دست آوردنش...البته مربوط به یک نفر از اعضای خانواده اش بود این حاجت...به ختم 40 روزه ی سوره ی حشر رو انجام داده بود...باورت نمیشه که درروز آخر ختم حاجتش به فضل الهی تا حد زیادی برآورده شده بود. این سوره رو امامان هم تاکید کرده اند به ختم چهل روزه اش... امتحان کن. توی نت هم دیده ام عده ی زیادی باهاش حاجت گرفته اند. ان شالله حاجت روا بشی.

ریحانه

منم یه چند روزی بود قهر بودم الان آشتی کردیم,در آرامش بعد طوفان به سر می برم.