آگهی استخدام

به یک فرد مذکر ترجیحا آقا! با قیافه ای قابل تحمل ،دارای سواد خواندن و نوشتن حداقل دیپلم ،همسن و سال ، دارای روابط عمومی بالا مخصوصا در برخورد با اعضای مونث فامیل ،دارای پارویی که پول از آن بالا برود یا پولی که از پارو بالا برود جهت معرفی به خاله خان  باجی های فامیل به عنوان "شوهر "وبستن دهان گشاد آنها نیازمندیم .

 آگهی دهنده :دخی کلافه از حرف و حدیث های فک و فامیل .

پ.ن:از نظر من شوهر کسی است که بعضی دختر ها فقط و فقط برای بستن دهان مردم و در اولین فرصت با او ازدواج می کنند و همسر کسی است که ایده آل ادم است هر چند بقیه خوششان نیاید و هرچند ازدواج با او دیر بشود .

/ 8 نظر / 4 بازدید
نادر

چی شده دخی ! خیلی عصبی بنظر میرسی! آخه چرا د........ روی این شوهرهای (مردهای) بیچاره خالی می کنی؟!!

نادر

همش فکر میکنم منظورم رو خوب میرسونم شاید شما به نوشته های خودت کمتر توجه میکنی یا شاید من زیادی خوشبینم که حرفام واضحه !!!! د همون <<دق و دلی >> آخه از این شوهر اینقد تند تعریف کردی که انگار آقا بالاسری بیش نیس خشک و .... .

نادر

قبول کن که بخشی از متن پستی که گذاشتی مربوط مردهاس با اون اشاره گزنده ی که داشتی ، نگو نه که ....! اما اینکه فامیله های خان باجی جنابعالی با کفش میخ دار مغز شمارو قلقلک میدند شاید بخاطر اینه که همیشه در نقطه ضعف مقابل اونها قرار داری یعنی (کمی واضح بگم نگی میهم میحرفی) صلابت و استواری از خودت نشان نمیدی یا یه جوری خودتو مهمو با امتیاز نشون نمیدی تا حساب ویژه ایی واسط وا کنند.

hm

دخی عزیز اینقدر از مجرد بودن گلایه نکن رفیق گور پدر مردم و حرف و حدیثشون صلوات بفرست این حرفها همیشه هست. تا وقتی ازدواج نکردی یه جوره بعد ازدواج تازه حرفهای خانواده همسر محترمتان هم بهش اضافه میشه چاره ای نیست جز اینکه با اظهار نظرهای بیجا یا باجای مردم با سعه صدر کنار بیایم و حساب زیادی برای آنها باز نکنیم چرا که این قصه سر دراز دارد: -هنوز ازدواج نکردی؟ . -هنوز بچه دار نشدی؟ . -هنوز همون یدونه بچه رو داری؟ . ...

نادر

اگه موضع و موقعیت خودت رو پیش اونا روشن و رک و پوست کنده بگی و اینا رو همیشه توی ذهنت تکرار کنی با نگاه ثابت به موقعیت خود دیگه دچار تزلزل فکری نمیشی و اینقد خودخوری نمی کنی تازه اینها همه به کنار یه نکته اینکه : اگه همه یقه تورو میگرین حداقل خودت یقه خودترو نچسب تا این دلت بدونه که یکی هست یقه اترو صاف کنه !!!!!!!!!

علی

سلام اگه مجردید ایمیل بزنید یا پیام بزارید تا بیشتر آشنا بشیم

نازنین

دقیقااااااااااااااااااااااااااا[ناراحت]