آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟

میگه چی میشد زمان بر می گشت عقب و  من 25ساله بودم و تو 20ساله ، اون وقت می اومدم خواستگاریت !

همین سوال رو بارها و بارها توی این مدت از همدیگر پرسیده ایم .اینکه چرا ما دوتا که سالهاست توی یک شهر کوچک ساکنیم و بارها و بارها شاید توی خیابان همدیگر را دیده ایم ، از کنار هم رد شده ایم ، من به محله آنها که پر رفت و امد است رفته ام ، خانه دوستم که توی محله آنهاست رفته ام و... چرا حالا به هم رسیده ایم ؟

خدا کارگردان خوبیست ، توی وقت و زمان خودش بازیگرهای فیلمش را به صحنه می آورد و رو در روی هم قرار میدهد !

+ پست مرتبط و دوست داشتنی

/ 7 نظر / 40 بازدید
بهار

نظری ندارم... فقط میدونم زمانش نبوده

مائده

چقدر خوبه که این قدر خوب و خوشحالید و این قدر نوشته هات حس و حال خوبی داره :) یه چیزی, تا اینجا بخت باهات بوده و خوب پیش رفته و چه خوب که این جوری بوده. ولی قرار نیست اقبال همین طور پیوسته تا پایان عمر به آدما رو کنه. اقبال خوبت رو بچسب. روی رابطه ای که این قدر خوب شروع شده سرمایه گذاری کن. مثل یک گیاه مواظبش باش که رشد کنه و بهتر و بهتر شه. برای بعد از اینش به امید بخت و اقبال نشین :) مگذار که دندان زده غم شود ای دوست- این سیب که ناچیده به دامان تو افتاد :)

ریحانه

کار خداست دیگه،تو همه ی کاراش یه حکمتی هست که ما سر درنمیاریم ای ول به خودم که بازم فکرم به 6ماه نکشیده جواب داد الان میخوام رو خودم تمرکز کنم[چشمک]

زری

مهم اینه ک بالاخره به هم رسیدید. حالا دیر و زودش چه فرقی داره؟ اتفاقا الان قدر همو بیشتر میدونید. راستی عروس خانوم پس این عکس چی شد؟؟؟!!! ها؟؟! بابا ناسلامتی ما حق آب و گل داریما...[رویا][رویا]

من، تو، خدا

گببهاری کارت چیشد؟ هنوز سرکار میری؟

mina

حرفت درست ولي قبول داري حالا بيشتر قدر شوهر و زندگيتو ميدوني

سارا

سلام، مبارک باشه! :) منم دل خوشی از ازدواج سنتی نداشتم، اما اصلاً جرأت آشنایی خارج از محیط خونه رو هم نداشتم. خیلی هم سریع و در عرض یک ماه ازدواج کردم. الحمدلله بعد از سه سال واقعاً راضیم. کامنت‌ها رو که می‌خوندم، خواستم در تایید کامنت یکی از دوستان بگم که: عالیه که خوب شروع کردین، اما مشکل حتماً پیش خواهد اومد، نه الزاماً بین خودتون، هزار جور مشکل هست! مهم اینه که خیلی از این گل تازه مراقبت کنین، هر لحظه شیرینش به اندازه تمام سختی‌هاش می‌ارزه! خوش‌بخت باشین.