خواستگار پیرزن

برای پیرزنی 70ساله از فامیل که 6تا بچه ،15تا نوه و 3تا نتیجه داره خواستگار اومده قهقهه.شما هم مثل من اول به این موضوع خندیدید ولی  وقتی  کمی جدی به موضوع فکر کردم دیدم چه ایرادی داره که بچه های این پیرزن به خواستگار مادرشون جواب مثبت بدن ،اونا هر کدوم به دنبال زندگی خودشون رفتن و پیرزن هر جور باشه تنهاست .ما ایرانی ها کلا ادمهای جالب و البته از بعضی جهات حرص درآری هستیم طرف وقتی جوون و مجرده عالم و ادم بهش گیر میدن که چرا ازدواج نمی کنی وقتی هم ازدواج کرد و بعدش به دلیلی دوباره مجرد شد و خواست ازدواج کنه به بهانه اینکه "مردم چی میگن "مانع ازدواجش می شن .درحالی که در دوران پیری علاقه دو تا ادم به هم فارغ از هر نوع غل و غشی می تونه باشه .نه به خاطر قیافه است که دیگه چیزی از تر گل وورگلی اش نمونده (مگه اینکه طرف کلا مدل چروک رو دوست داشته باشه )خندهو نه به خاطر پول و مال و مناله چون دیگه پول بدرد هیچ کدوم نمی خوره و نه به خاطر هوا و هوس ،پس این دوتا آدم بهتر می تونن همدیگر رو خوشبخت کنن و باهم دیگه تا لب گور برن !!

/ 6 نظر / 4 بازدید

شب است شبي آرام و باران خورده و تاريك كنار شهر بي غم خفته غمگين كلبه اي مهجور به كرداري كه گويي مي شود نزديك درون كومه اي كز سقف پيرش مي تراود گاه و بيگه قطره هايي زرد زني با كودكش خوابيده در آرامشي دلخواه دود بر چهره ي او گاه لبخندي كه گويد داستان از باغ رؤياي خوش آيندي نشسته شوهرش بيدار ، مي گويد به خود در ساكت پر درد گذشت امروز ، فردا را چه بايد كرد ....(اخوان ثالث ).......زیبا ودلنشین وجذاب نوشته ای ......(پاییزفصل زیبا )گلگلpaez2012.persianblog.ir [گل][گل]

رضا

جالب بود. ولی جمله آخرت خیلی خبیثانه بود[شیطان]

مامان شهاب

از پست اول شروع کردم و درم نوشته هاتونو می خونم

هزاران گنج

سلاااااااااااااااااااام عزیزدلم وبلاگ خوبی داری خانم گل[گل][ماچ]به منم سریزن خوشحال میشم[بغل][پلک]

ترشی 7ساله

این روزا از این چیزا خیلی شنیده میشه! بعض وقتا به این فکر میکنم که انگار دنیا برعکس شده. زمونه طوری شده که بزرگترهای ما با این که همسرشون زندست بجای اینکه فکر آبرو و ازدواج بچه هاشون باشن به فکر ازدواج مجدد خودشونن!!! جالب اینه که خیلی ها هم حمایتشون میکنن و براشون آستین بالا میزنن!!! این کارا حال جوونای مجردو از هر چی ازدواجه بهم میزنه. خیلی وقتا خدا رو شکر میکنم که هنوز مجردم!!!

محمد

من هم خندیدم... مگه چیه؟؟