تاثیر واژه ها

خوب یا بد ، من روحیه بله قربان گویی ندارم .حتی با اینکه روزانه باید در برابر دستورات کارفرما به حکم کارمند بودن بگویم چشم و اطاعت کنم ولی هیچ وقت زبانم نچرخیده که بگویم "چشم " همیشه گفته ام "باشه" یا "حتما " .

این واژه "چشم " توی فرهنگ لغات من از آن واژه هاست که راحت خرجش نمی کنم ، برای هرکس خرجش نمی کنم .مثل "عزیزم " که متعجبم چطور بعضی ها برای همه از غریبه و آشنا گرفته تا نزدیک ترین افراد خرجش می کنند .

به همکارم می گویم : من "چشم " گفتن هایم را برای همسر آینده ام نگه داشته ام ، فقط به اون می گم !!...می خندد و می گوید :اتفاقا من به همه می گم چشم ولی نمی دونم چرا در برابر شوهرم زبونم نمی چرخه !!

بدیهی ترین خصوصیت مردها را بعضی از زنها نمی دانند .اینکه واژه چشم برای مرد همان قدر مهم است که واژه دوستت دارم برای ما زنها .چشم گفتن به یک مرد یعنی اینکه من تو را و حرفهایت را قبول دارم .من تو را تایید می کنم .من مردانگی تورا می پذیرم .اینکه زنی این واژه را از مردش دریغ کند ، اینکه به قولی انقدر "من " باشد که فکر کند با گفتم چشم "نیم من "خواهد شد یعنی فرصت مرد بودن و تایید شدن را از همسرش گرفته .

+ خوش به حال همسرآینده من که قراره کلی "چشم "بشنوه !!

/ 8 نظر / 18 بازدید
پشه

خدایا به من یه شوهر توپپپ بده من همش بهش میگم چشم! اگه بهم بگه سلام بهش میگم چشم! اگه بگه غذا داریم بهش میگم چشم،اگه بهم بگه درددد بهش میگم چشم، اگه بگه بیا بریم طلاق بدم تورو،بهش میگم چشم[نیشخند] یه همچین جوگیرِ افراطی ای هستم من

ریحانه

واقعا خوش بحال همسرآینده ات,من که چشم نمیگم همون باشه یا حتما بهتره,البته بستگی به ظرفیت طرف مقابل هم داره

hm

خدا زودتر این همسر آینده را برسونه ببینیم خانم چه گلی به سرش میزنه با این ادعای عاشقی و همسرداری و... [چشمک]

بهار

حیف که لیاقت نداره منم خیلی چیزها رو براش کنار گذاشتم ولی لیاقت نداره

نادر

با يه چشم دنبال اجرايي شدن انديشه هاي پنهان مي باشيد .[چشمک]

بهارنارنج

اگه بدونه قراره براش چه کارها بکنی با کله میاد[چشمک] منم چشم گفتنم برای شوهرمه و خیلی چیزهای دیگه... خوشبختانه تا الان کاری نکرده که پشیمون بشم از این کار...

حس باران

[تایید] از اون واژه هایی است که مردها رو فکرکنم زن دوست میکنه [نیشخند]

ستاره

چه جالب من تا حالا دقت نكرده بودم ولي منم دقيقا همينطوريم تو محيط كار چشم نميچرخه تو زبونم