دخی خانه دار می شود

وقتی توی یه جمع زنانه هستی و یکی می گه :پسرم گلاب به روتون شبا جاش رو خیس می کنه اون وقت یه دختر دبیرستانی شروع می کنه چند تا روش مختلف برای درمان شب ادراری اون بچه می گه و دهن همه من جمله خودت باز می مونه اون وقته که می بینی شاید یکی از دلایل ترشیدگی دختران این باشد :خانه دار نبودن !!

من و امثال من که سرمون فقط و فقط توی کتاب بوده و البته که درس و کتاب  و این مزخرفات همه  چیز توش هست به جز آموزش زندگی .  آشپزی و خانه داری هم یکی از مهارت های مهم زندگیه .

منم که کلا آدم جو گیری هستم پس دخی خانه دار می شود !هوراآآآآآقهقهه

برای نمونه هم چون داشتم توی اینترنت دنبال راه درمانی برای این سرفه لعنتی که بعد از سرماخوردگی دامنم رو گرفته و ولم نمی کنه می گشتم  رسیدم به یه وبلاگ با عنوان لذت آشپزی و این مطلب که در مورد خواص شلغمه .شما هم اگه سرما خوردین بهتره این روش و امتحان کنید .

/ 6 نظر / 5 بازدید
محمد علی

با سلام و عرض ادب[لبخند][گل] میخواهم برایت تنهایی را معنی کنم! در ساحل کنار دریا ایستاده ای , هوای سرد , صدای موج انتظار انتظار انتظار ... ... به خودت می آیی , یادت می آید دیگر نه کسی است که از پشت بغلت کند , نه دستی که شانه هایت را بگیرد , نه صدای که قشنگ تر از صدای دریا باشد اسم این تنهایی است...[لبخند][گل] http://asemondelamgerefte.persianblog.ir/دلم گرفته آسمان http://daryayedastan.persianblog.ir/داستان های کوتاه(عشق)

mehran

سلام. امروز برای اولین بار وبلاگتونو دیدم. خیلی خوشم اومد ازش.خوشحال میشم بیشتر با هم آشنا بشیم

نیا

سلام دخی جون..خوبی؟؟؟ منم مثه شما سرما خوردم از این سرفه های مزخرف دامنگیرم شده:( در مورد کل موضوع پستت: من اینقدر خوشم میاد وقتی یکی رو میبینم با اینکه از من کوچیکتره ولی خیلی اطلاعاتش توی زمینه ی زندگی و خونه داری بالاستـــ..اصلن لذت میبرم:دی ولی خداییش خیلی خوبه. لازم میشه.. راستی با یه نگاه عاخشخه وبت شدم..آدم سرزنده و شادی هستی و همینتو دوست دارم.. من لینکت میکنم . به جمعه دوستام خوش اوومدی... من دوستام رو به اسم لینک میکنم.. فعلن اسمت رو دُخی مینویسم تا خودت بهم یه اسم بگی:-* ایشالله جفتمون زودتر خوب شیم..:) بدرود مهربان

mohamad nasiri

سلام.امیدوارم همیشه سربلند باشی. به نظر من شما فقط به فکر خودتی یا بهتر بگم بیشتر دخترا فکر خودشونن.زندگیه مشترک یعنی اینکه سختی ها و شادی ها و... رو باهم تقسیم کردن.همش دنبال منافع خودت باشی که نمیشه.البته بعضی از پسرا هم همینطورن.من بعضی وقتها به وبلاگت میام و نظر میدم وبلاگت خیلی جالبه حال کردم.

نادر

دخی سلام ! اگه هنوز زنده ی این تجویز رو گوش بگیر شاید جواب داد ! آب هویج برای سرفه میتونه مفید باشه ! شاید نسخه ام برا نوع سرماخوردگیت مفید فایده باشد !