امام نقی (ع)

منِ بچه شیعه شاید خیلی وقتها حتی شناسنامه ای هم امامم را نشناسم چه برسه به اینکه اونقدر معرفت داشته باشم بهشون که اگه یکی به اونها توهین کرد بتونم در برابرشون حرف بزنم . من ِ بچه شیعه بی معرفت دلم میگیره از توهین بعضی آدمهای پست به بهترین آدمهای این دنیا .چه خوب گفته امام حسین (علیه السلام ) که اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید !

اگر کمی فقط انسان باشند می دونند که توهین کردن به یه انسان دور از انسانیته ! گفتم فقط اگر انسان باشند مسلمان بودن پیشکش!!

+ اینجا و اینجا و اینجا و شما اگه وبلاگ داری !

/ 4 نظر / 25 بازدید
سحر 27

اوا.......اینا چی بود اومد؟! خدای بزرگ.......

hm

این یعنی رذالت و پستی اندازه نداره تا جایی که برای شهرت حاضره خودشو به گند بکشه برای کسی که به این قهقهرای بی انتها تن داد دیگه اهانت به پاکترین و بزرگترین انسانها اهمیت نداره سنگ بدگوهراگرکاسه زرین بشکست قـیمت سنگ نیفــزاید و زر کـم نشـود

بهار

میگم اجازه هست من این پستت رو با ذکر منبع کامل کپی کنم ؟ میترسم سرچ کنم اعصابم خراب شه[ناراحت]

محیا

تو که دم از انسانیت میزنی که توهین دور از انسانیته ، برای چی تو اون پست آبان ماهت به بقیه آدمها توهین میکنی که مسخرشون میکنی که وبلاگهای عاشقانشون حالتو بهم میزنن و همشون اغراق و دروغه ، حتی دعای و ان یکاد رو که بالای وبلاگشون گذاشتن مورد تمسخر قرار میدی ، اول از خودت شروع کن خانم محترم . همه ی ما آدمها فقط بلدیم دیگران رو زیر ذره بین قرار بدیم دریغ از یک نگاه به خودمون.