دخی نامزد می شود 2

می دونیدکه نسل امروز از امکانات رفاهی خوبی برخوردارند .تحصیلات عالی در بهترین مدارس و دانشگاه ها ،کار خوب ،مسکن مهر ،ارزانی کالاها ،و...با این همه امکانات معلوم نیست این مردم چرا بچه دار نمی شند .یکی بیاد از این امکانات استفاده کنه ، این همه امکانات مونده بلااستفاده !!جمعیت رو به پیری می ره.طرح من برای افزایش جمعیت اهدای جایزه به زوج هایی هست که بچه دار بشند  .بچه اول یک میلیون ،بچه دوم دو میلیون و....حتما می پرسین از کجا می آرم می دم این همه پول رو ؟خب مگه بعضی ها که گفتند یک میلیون می دیم اصلا داشتند بدن یا دادن ؟این هم مثل مهریه می مونه "کی داده کی گرفته "مهم اینه که مردم از هول حلیم بیفتن تو دیگ و بچه دار بشن .وقتی ببینن از پول خبری نیست دیگه کاری نمی شه کرد .می شه بچه رو دوباره بذارن تو شکم مادر ؟؟

/ 2 نظر / 4 بازدید
نادر

[نیشخند]خانمي،‌ از شما كه وكيليد بعيده كه از ندادن مهريه بحرفي ! آخه الان خانوماي محترم ،‌مث قديما نيسش كه چيزي از عندالمطالبه ندونند، تا مهر عقد نامه شون خشك نشده طلبشونو ميخان! براي تبليغات ستادت هم كه شده سري به راهروهاي دادگاه بزن! هنوز منتظر برنامه اصليت هستيما ، درنگ نكن، داري جا ميمونيا! حداقل بطور غيررسمي هم كه شده نامزززد شده![نیشخند]

جور دیگر باید دید!

وای عزیزم همین لوازم پیش گیری رو که از تو پر و بال ملت جمع کردن ملت فرت و فت دارن بچه میارن شما لازم نیست ولخرجی کنی! من نمیدونم یعنی اینا که تا دیروز بچه نمیخواستن و از در مانگاه لوازم پیش گیری میگرفتن حالا عقلشون نمیرسه برن این چیزا رو تهیه کنن؟ یعنی ترجیح میدن بچه دار شن؟ خرج یه بچه کمتر از این چیزاست عایا؟؟؟ به خدا هر کی رو تو خیابون میبینی 2 تا داره سومی هم تو راهه! تو این گرونی! ببخشید دنبال جا بودم این حرفا رو بزنم!