زندگی می بافم

کاش گوشه‌ای را که سهم توست زیباتر از آنچه باید ببافی!!!

تاثیر واژه ها

خوب یا بد ، من روحیه بله قربان گویی ندارم .حتی با اینکه روزانه باید در برابر دستورات کارفرما به حکم کارمند بودن بگویم چشم و اطاعت کنم ولی هیچ وقت زبانم نچرخیده که بگویم "چشم " همیشه گفته ام "باشه" یا "حتما " .

این واژه "چشم " توی فرهنگ لغات من از آن واژه هاست که راحت خرجش نمی کنم ، برای هرکس خرجش نمی کنم .مثل "عزیزم " که متعجبم چطور بعضی ها برای همه از غریبه و آشنا گرفته تا نزدیک ترین افراد خرجش می کنند .

به همکارم می گویم : من "چشم " گفتن هایم را برای همسر آینده ام نگه داشته ام ، فقط به اون می گم !!...می خندد و می گوید :اتفاقا من به همه می گم چشم ولی نمی دونم چرا در برابر شوهرم زبونم نمی چرخه !!

بدیهی ترین خصوصیت مردها را بعضی از زنها نمی دانند .اینکه واژه چشم برای مرد همان قدر مهم است که واژه دوستت دارم برای ما زنها .چشم گفتن به یک مرد یعنی اینکه من تو را و حرفهایت را قبول دارم .من تو را تایید می کنم .من مردانگی تورا می پذیرم .اینکه زنی این واژه را از مردش دریغ کند ، اینکه به قولی انقدر "من " باشد که فکر کند با گفتم چشم "نیم من "خواهد شد یعنی فرصت مرد بودن و تایید شدن را از همسرش گرفته .

+ خوش به حال همسرآینده من که قراره کلی "چشم "بشنوه !!

+ گلبهار ; ٧:۳٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٧ خرداد ۱۳٩۳
comment نظرات ()