زندگی می بافم

کاش گوشه‌ای را که سهم توست زیباتر از آنچه باید ببافی!!!

بازی کاملا وبلاگی !

وبلاگ نوشتن مثل اجرای تئاتر می مونه .روی صحنه وبلاگ بخشی از زندگی ،عقاید و احساساتت رو به نمایش عمومی میذاری .هیچ بازیگری نمی تونه بگه برای دل خودش اجرا می کنه .ته نگاه بازیگر_ وبلاگ نویس _به تماشاچی ها دوخته شده تا عکس العمل اونا رو ببینه به لبخندی ،اشکی ، دست و جیغ و هورایی و یا هووو کردنی ! 

وبلاگ نویس هم به این لبخند ها ،دست ها ،همراهی کردن در اشکها و غصه ها و حتی به هو کردن ها نیاز داره .دلش غنج میره وقتی ببینه روزی 60-70نفر می ان و نمایش زنده زندگی اش رو می بینن ولی ...همراهی نکردن با این نمایش خیلی ناامید کننده است .حتی یه  لبخندو یا ناراحتهم برای وبلاگ نویس نشانه خوبیه .حتی اگه حوصله نوشتن ندارین ولی حتی شده با این ایکون ها هم حضورتون رو اعلام کنید .نه فقط  توی اینجا هر نمایشی _وبلاگی -که به دیدنش رفتین !

                                                ******

شاید بشه اسمش رو گذاشت بازی وبلاگی یا هر چی که دوست دارین. به عنوان یه پیشنهاد به مناسبت 9شهریور روز وبلاگ دوستایی که وبلاگ دارن از دوستاشون بنویسن از وبلاگهایی که هر روز  بهشون سر می زنن  اینطوری وبلاگ های خوب به بقیه معرفی می شه .بقیه هم توی کامنت ها بگن به کدوم وبلاگ همیشه سر می زنن .از خودم شروع می کنم :

1- وبلاگ مریمی که به نظرم مثل صندوقچه قدیمی مادر بزرگ ها می مونه دوست داری همیشه بری سر وقتش چون می دونی چیز های جالبی توش هست .

2-پسر ترشیده که هیچ نسبتی با من نداره  نیشخندو خیلی خیلی طنزش رو دوست دارم .

3- لذت آشپزی مامان اینترنتی مننیشخند که ازش اشپزی یاد می گیرم .

4- بوی سیب میدهی دختر  : تازه پیداش کردم - سبک ادبی قشنگی داره .

5- بانوی بهمن ماه عزیز ،که دوستش دارم هم به خاطر خودش و هم به خاطر اینکه همسایه امام رضاست .

5- اردیبهشتی تمام عیار :تازه باهاش اشنا شدم ولی کل آرشیوش رو خوندم .

6- تلاش یه زن برای لیلی بودن :تو فقط لیلی باش که گاهی اوقات دلم می خواد ازدواج کنم فقط به خاطر اینکه توصیه های مهتابی اش رو توی زندگی مشترک اجرا کنم !

و...بقیه اش رو شما بگین .

+ گلبهار ; ٤:٢٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳ شهریور ۱۳٩٢
comment نظرات ()