زندگی می بافم

کاش گوشه‌ای را که سهم توست زیباتر از آنچه باید ببافی!!!

اولین بار

از خوشی های بزرگ زندگی وقتیه که سین پیام میده :حاضر شو میام دنبالت بریم خونه مون !!

این خونه مون با اون خونه مون خیلی فرق داره ،اونقدر که دوست داری بارها و بارها تکرارش کنی و شیرینی اش رو زیر زبونت مزه مزه کنی !

   + گلبهار ; ۱٠:٠۳ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ تیر ۱۳٩٤
comment نظرات ()

بذارین سرم رو بکوبونم به دیوار !!

-روزه میگیری ؟

-بله .

- روزه نگیر برای عروسیت لاغر میشی لباس اندازه ات نمیشه !!

از سری استفتائات مراجع تقلید نوظهور !!

***

دلم به حال مراجع تقلید می سوزد که یک عمر به قولی دود چراغ خورده اند و حاصل عمرشان شده رساله شان آنوقت بعضی ها به همین خوشمزگی به همین سادگی فتوا صادر می کنند !!

   + گلبهار ; ٧:٤۱ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱٥ تیر ۱۳٩٤
comment نظرات ()

خیریه وبلاگی

این مدت که درگیر تهیه جهیزیه بودم خداراشکر کردم بابت اینکه خودم شاغلم و می تونم باری از دوش پدر و مادرم بردارم برای جهیزیه .جهیزیه من تکمیله ولی ...

دختری هست توی آشنایان که همزمان با من عقد کرده و چند وقت دیگه عروسیشه . هربار که دیدمش اصلا حال و روزش به عقد کرده ها نمی خورده ،بیشتر مواقع غمگین و ناراحت .بعدها متوجه شدم فکر و ذکر دخترک توی این مدت خریدن جهیزیه است پدرش کارگره و با حقوق پایه کار -700هزار تومن - تا جایی که می دونم خیلی از وسایل هاش رو قسطی برداشته و حالا به قول خودش توی پرداخت همون قسط ها مونده چه برسه به خریدن وسیله جدید .

دلم می خواست یه جوری بهش کمک کنم .با خودم فکر کردم که من یک سری دوست ندیده دارم که شاید بتونیم باهم یه خیریه وبلاگی راه بندازیم .اینه که تصمیم گرفتم با شماها مطرحش کنم گفتم شاید به اعتبار 4سال وبلاگ نویسی و شناختی که از من دارین بتونین هر کدوم یه مبلغی رو به این خانم کمک کنید .هر چند بازهم بهتون حق میدم که توی این دنیای مجازی بهم اعتماد نداشته باشین . این خانم تاکید داره که این مبلغ رو بذارین به حساب قرض .گفته که حتما از طریق من و این وبلاگ این مبالغ رو بهتون پس میده .

مبلغی که این خانم نیاز داره 5میلیونه ولی مبلغ کمکی شما می تونه فقط یه 5هزار تومنی باشه .هر کسی دوست داشت کمک کنه توی کامنت خصوصی بگه تا شماره کارت بهش بدم .

*کامنت ها تایید شده گول این صفر کنار نظرات رو نخورید!

خیلی از دوستان شماره کارت ازم خواستن و من براشون فرستادم ولی خبری از واریز پول نشده ،متاسفانه مبلغی که جمع شده برای مشکل دوستمون کافی نیست .کسی از شماها توی تهران خیریه ای سراغ نداره که این دوستمون بهش مراجعه کنه ؟

 

 

   + گلبهار ; ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٤ تیر ۱۳٩٤
comment نظرات ()

خوبم

*خوبم ! خداراشکر خوبم ! یک روزهایی رنگ زندگی یک کَمَکی تیره میشود ، غم می آید و سایه می اندازد به زندگی ولی خداراشکر دست مهربان خدا هست.خداراشکر که خدا هست !

* حال و روز دوستان بلاگفایی مثل حال و روز مسافران هواپیمایی ست که در دریا سقوط کرده است .کلی وبلاگ دوست داشتنی داشتم که می خواندمشان اما حالا ...

 

   + گلبهار ; ٧:۳٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢ تیر ۱۳٩٤
comment نظرات ()