زندگی می بافم

کاش گوشه‌ای را که سهم توست زیباتر از آنچه باید ببافی!!!

خوشبختی

"خوشی های بزرگ زیاد مهم نیست .مهم این است که آدم بتواند با چیز های خیلی کوچک خوش باشد .بابا جون من رمز واقعی خوشبختی رو کشف کرده ام آن این است که باید برای حال زندگی کرد اصلا نباید افسوس گذشته را خورد یا چشم به آینده داشت بلکه باید از همین لحظه بهتزین استفاده را برد .می خواهم بعد از این زندگی فشرده بکنم و هر ثانیه از زندگی ام را خوش باشم می خواهم وقتی خوش هستم بدانم که خوش هستم ."از کتاب بابا لنگ دراز .جین وبستر .

پ.ن:محبوب ترین کارتون بچگی هایم !!

من هیچ شباهتی به جودی ابوت نداشتم جز اینکه مثل اون دوست داشتم نویسنده بشم .

   + گلبهار ; ۳:٤٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

آرزوهایی که براورده شد

امشب شب آرزو هاست .ازتون نمی خوام بگین چه آرزویی  دارین .یه جور دیگه می پرسم .چه آرزو هایی داشتین که براورده شده ؟آرزو هایی که به نظرتون محال بوده ولی شده .

از خودم شروع می کنم بزرگترین آرزوم کارکردن تو رشته درسی ام بود که بهش رسیدم با همه جزئیاتی که همیشه تو ذهنم بود .دقیقا چیزی که آرزوم بود و بعد یه ارزوی خیلی شخصی که همیشه فکر می کردم محاله ولی بهش رسیدم .

+خانومی رو می شناسم که بعد از 18سال بچه دار شد !

   + گلبهار ; ۱٢:٢٩ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

بخرم یا نخرم ؟!

ما دخترا چه بخوایم چه نخوایم باید یک کامیون جنس بار کنیم و همراه خودمون ببریم خونه شوهر .بماند که این رسم رسم خیلی مسخره ایه .مگه فقط تو خونه زن می خواد زندگی کنه که باید وسایل زندگی اش رو بره ؟این بحث ها بماند که خیلی حرف دارم دراین باره ولی حالا حرف یه چیز دیگه است .

یکی از دوستام که نامزده و درحال خریدن چهیزیه ،دو ماه پیش جارو برقی خریده 200هزار تومن و الان همون حارو برقی شده 600هزار تومن ! دائم به من می گه از الان جهیزیه ات رو تیکه تیکه بخر بعدا نمی شه جنس خرید .راستش رو بخواین تا الان من اجازه ندادم مادرم چیزی بخره ولی با این قیمت ها که هر روز بدتر از دیروزه  فکر می کنم حرف بی ربطی نمیگه .

نظر شما چیه ؟مامانتون براتون چیزی خریده واصلا به نظر شما باید همچین کاری کرد یا نه ؟ اصلا جهیزیه دارین ما بیایم خواستگاری ؟نیشخند

اینجارو هم نگاه کنید جالبه .

   + گلبهار ; ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

نیمه پنهان ماه

... بی هوا خندید، انگار چیزی ذهنش را قلقلک داده باشد؛ او حتی نفهمیده بود یعنی اصلا ندیده بود که سر مصطفی مو ندارد! دو ماه از ازدواجشان می گذشت که دوستش مسأله را پیش کشید«غاده! در ازدواج تو یک چیز بالاخره برای من روشن نشد. تو از خواستگارهایت خیلی ایراد می گرفتی، این بلند است، این کوتاه است... مثل این که می خواستی یک نفر باشد که سر و شکلش نقص نداشته باشد. حالا من تعجبم چه طور دکتر را که سرش مو ندارد قبول کردی؟»

غاده یادش بود که چه طور با تعجب دوستش را نگاه کرد. حتی دلخور شد و بحث کرد که «مصطفی کچل نیست. تو اشتباه می کنی.» دوستش فکر می کرد غاده دیوانه شده است که تا حالا این را نفهمیده.

آن روز همین که رسید خانه، در را باز کرد و چشمش افتاد به مصطفی، شروع کرد به خندیدن. مصطفی پرسید «چرا می خندی؟» و غاده که چشم هایش از خنده به اشک نشسته بود گفت «مصطفی، تو کچلی؟ من نمی دانستم!» و آن وقت مصطفی هم شروع کرد به خندیدن و حتی قضیه را برای امام موسی هم تعریف کرد. از آن به بعد آقای صدر همیشه به مصطفی می گفت: «شما چه کار کردید که غاده شما را ندید؟»

پ.ن:پارسال که نمایشگاه بودم کتابهای نیمه پنهان ماه طرفدار زیاد داشت .خودم سه
 
چهار تایی خریدم .حتما این کتاب ها رو بخونین .
 
 

   + گلبهار ; ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

سیندرلا

زیر شیروانی قصر رویاهایم
سیندرلای قصه هایت شدم
هنوز قصه ی آرزوهایم تمام نشده است
کفش هایم را جا میگذارم
باز منتظر نیمه شبم...!!!
 
 
پ.ن:من شانس ندارم .اگه روزی کسی دنبالم بیاد برای گرفتن جفت دیگه کفشه نه خودم !!!

   + گلبهار ; ۱٢:٠٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

روز زن

رفته ام گل فروشی و دسته گل سفارش داده ام .آقای گل فروش کارت تبریک روز رو هم چسپانده به دسته گل با این عبارت "السلام علیک یا ننه!!"نیشخند

+ خیلی سخته مردهایی رو ببینی که دسته گل به دست میرن خونه اما خودت کسی رو نداشته باشی که منتظر اومدنش با یه دسته گل باشی !! 

   + گلبهار ; ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

کوزت و خانواده تناردیه !

یکی می گفت ما شهرستانی ها مثل کوزت می مونیم و تهرانی ها خانواده تناردیه !!

بیراه هم نمی گه :گرد و خاک میشه تهران تعطیل حالا خوبه ما هم از این گرد و خاک ها دیدیم ولی تعطیلی نداشتیم ،برف می آد بارون می آد تعطیل !پنج شنبه ها که تعطیل .اجلاس سران که میشه تهران تعطیل !!

اینطوری میشه که شهرستانی ها باید در هر شرایطی برن سر کار و تهرانی ها !!- اشتباه نشه با تهرانی ها خصومتی ندارم هرچند تهران رو شهرستانی ها تهران کردن منظورم رویه ناعادلانه مسئولینه -

حالا هم نمایشگاه کتاب تهران .چرا نباید ما شهرستانی ها هم نمایشگاهی  به عظمت و کیفیت نمایشگاه تهران داشته باشیم ؟دلم میخواد مثل پارسال برم  نمایشگاه ولی وقت بیشتری برای گشتن میخوام که چون شهرستانی ام و باید برگردم نمیشه !

پیشنهاد شما برای کتاب چیه ؟کتاب خوب معرفی کنید برم بخرم .

   + گلبهار ; ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

گمشده

عکسی که مشاهده می کنید مربوط است به آقایی خوش تیپ ،قد بلند ،با تحصیلات عالی ،پولدار به نام "نیمه گمشده اینجانب "که بعد از تولد در دنیا گمشده و تاکنون به خواستگاری اینجانب نیامده است .از کسانی که از ایشان اطلاع دارند درخواست می شود با بنده تماس حاصل و خانواده ای را از نگرانی ترشیدگی برهانند .نیشخند

   + گلبهار ; ٩:٥٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()

دوست پسر :خوب یا بد !

نمی دونم دخترایی که می آن اینجا اهل دوست پسر هستند یا نه .مهم نیست درموردم چی قضاوت می کنید ولی من تا حالا دوست پسر نداشتم !!وقتی بچه بودم به خاطر جو خانوادگی و کنترل هاشون با کسی دوست نشدم و وقتی بزرگتر شدم به این نتیجه رسیدم که دوست پسر داشتن به نفعم نیست .البته اینکه می گم به نفعم نیست به خاطر مذهب هم بوده ،تو این سالها  یه کم مذهبی شدم و به خاطر همین مسئله هم علارغم اینکه دوست داشتم با کسی باشم ولی سراغ این کارها نرفتم .

وقتی ما دبیرستانی بودیم _منظورم نسل سومی هاست _دوست پسر داشتن یه گناه کبیره بود و باعث می شد همه با آب و تاب درمورد دختری که دوست پسر داره حرف بزنند و بگن :فلانی رو میشناسی ؟با فلان پسر دوسته !

حالا بیشتر از شنیدن اینکه دختری دوست پسر نداره تعجب می کنی .می گن دختری که دوست پسر نداره مثل شبکه 4می مونه .کسی نگاهش نمی کنه !!نیشخند

یکی از دوستام که نامزد کرده می گه:" ای کاش مادرم گذاشته بود قبل از ازدواج با چند تا پسر دوست می شدم و مردها رو بهتر می شناختم تا الان توی روابطم با نامزدم به مشکل بر نمی خوردم ."

به نظر شما حرفش درسته ؟کسایی که با پسر های زیادی دوست بودن تو زندگی موفق ترن ؟_برعکش هم برای پسرهاست که اگه با دخترای زیادی باشن موفق ترن ؟_

   + گلبهار ; ۱۱:۳٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٥ اردیبهشت ۱۳٩٢
comment نظرات ()