زندگی می بافم

کاش گوشه‌ای را که سهم توست زیباتر از آنچه باید ببافی!!!

جیگرتو بخورم !

دقت کردین بعضی ها چه قدرت خارق العاده ای در چاپلوسی دارن ؟جمله هایی مثل قربونتم ،چاکرتم ،آقایی به خدا ،ما نوکرتیم را بدون کنتور خرج می کنند .البته در کشور ما که ضابطه ای وجود ندارد برای راه افتادن کارها یا باید از بند پ_پارتی _استفاده کرد یا بند پ_پول _و یا بند ‍ز_زبان _که بی خرج ترین و بی دردسر ترین راه هاست .یادتان باشد وقتی به اداره یا ارگانی می روید انقدر از کارمندی که قرار است کارتان را انجام بده تعریف کنید و هندوانه زیر بغلش بگذارید  که خودش شرمنده شود و کارتان راه بیفتد.مثل خانمی که چند وقت پیش آمده بود دفتر و بعد از کلی اصرار برای اینکه کارش زودتر انجام شود سرانجام گفت:جیگرتو بخورم عزیز .کارمنو زودتر انجام بده !!

من هم از ترس عمل وحشتناک جگر خواری ،حرفش را گوش کردم :)

   + گلبهار ; ۳:۱۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٧ آذر ۱۳٩٠
comment نظرات ()

آقای متاهل

آقای متاهل دوباره اس ام اس داده :«درویشی را پرسیدند بهشت بهتر است یا رفیق ؟درویش خندید و گفت :بهشت بی رفیق جهنم است .»شما جای من بودید با مرد متاهل خوش تیپ ،در کار بساز و بفروش آپارتمان ،جوان و خوش مشرب ;که بهتون اس ام اس های عاشقانه میده چه برخوردی می کردید ؟

الف) به خاطر کمبود خواستگاران خوب  و توانایی تحمل هوو،رک و راست ازش می پرسیدید :کی می آی خواستگاری من؟

ب)به خاطر انقراض نسل خواستگاران به دردبخور و ناتوانی در تحمل هوو،رک وراست ازش می پرسیدید :کی زنت را طلاق میدی و می آی خواستگاری من ؟

ج) بازهم به خاطر کمبود خواستگاران خوب  و البته نا توانی درتحمل هوو،هیچ چی بهش نمی گفتید.

د) ) بازهم به خاطر کمبود خواستگاران خوب  واز روی بدجنسی و البته ادب کردن این جنس مردان تماس تلفنی دوستانه ای با زنش برقرارمی کردید و آمار شوهرش را به او می دادید.

ه)هیچکدام .

   + گلبهار ; ٧:٠٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٥ آذر ۱۳٩٠
comment نظرات ()

برای نیمه گمشده

"روز ها را نمی شناسم

و در انتظار آمدنت

بهارها را شماره می کنم

ای سبز چشم من

اینک چهار فصل

دیریست رفته اند

پس در کدام روز

در قاب خاطرم تصویر می شوی ؟"

   + گلبهار ; ٧:٥٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱ آذر ۱۳٩٠
comment نظرات ()